Buster: Captcha Solver ile Otomatik captcha testini geçme

Giriş

Merhaba arkadaşlar. Bir başka forumda daha önce paylaşmış olduğum otomatik captcha testini geçme rehberini siz değerli forum üyeleri için yeniden düzenleyip paylaşıyorum.

Eklentinin Tarayıcınıza Eklenmesi

Bu gün sizlere otomatik olarak captcha (ben robot değilim) testinden otomatik olarak geçme yolunu anlatacağım. İlk olarak aşağıdaki linklerden hangisi tarayıcınıza uygunsa ona tıklayarak eklentiyi kuruyoruz.

Gerekli API Key’inin alınması

API anahtarımızı almak için Wit.AI sitesine girip continue with metaya tıklayarak kayıt oluyoruz. New app diyoruz ve name kısmına küçük harflerle bir şeyler yazıyoruz ve create tuşuna basıyoruz. Gözüken yerlere tıklıyoruz ve client acces tokeni kopyalıyoruz .

API Key’inin eklentiye girilmesi ve ayarlar

Eklentimizin üzerine tıklıyoruz. Açılan sayfadan speech recognitondan wit.ai yi seçiyoruz. Api language kısmından englishi seçiyoruz ve add API diyoruz. Apı key englısh kısmına aldığımız anahtarı giriyoruz.

Kullanımı

Bu tuşa basarak artık testi otomatik olarak geçebilirsiniz.

Son Söz ve Kaynakça

Gönlünüzce kullanabilirsiniz.:grin::grin::grin:

Kaynakça: Orijinal Konu

4 Likes

Siteye Firefox üzerinden erişemeyen bir tek ben miyim? Boş bir sayfa yükleniyor sadece.

Açılıyor .Çerezlerin hepsini sil veya gizli sekmeden gir.

Yok olmuyor LibreWolf’tan da denedim olmadı. Neyse ki chromium ile hallettim ama işin ilginç tarafı user agent değiştirerek de girmeyi denedim ama yine olmadı.