Bottles ile EA Desktop

Merhabalar Apex legends oynuyorum ve uzun bir s├╝re ├Âne hesab─▒mda de─čerli itemler oldu─ču i├žin satarsam diye steam hesab─▒mdan ba─člant─▒s─▒n─▒ kestim ea hesab─▒m─▒ ve bunu geri ba─člama gibi bir ┼čans─▒m yok ea izin vermiyor o y├╝zden steam alternatifini ortadan kald─▒ral─▒m sadede gelirsem sorunum ┼ču bottles ile EA Desktop kurdum ve oyunuda indirdim lakin oyunda sunucuya girmek istedi─čim an easy anti cheat hatas─▒ veriyor ve oyuna giremiyorum bottles ├╝zerinden bunu nas─▒l d├╝zeltebilirim ge-proton-8.13 ile oynuyorum steam versiyonunda proton easy anti cheat diye bir┼čey varm─▒┼č galiba bunu bottles a nas─▒l aktarabilirim? Oyunu lutris ├╝zerinden kurdu─čumdada ayn─▒ hatay─▒ ald─▒m

BottlesÔÇÖ─▒n ayarlar k─▒sm─▒nda enable easy anti cheat runtime gibi bir ┼čey olmas─▒ laz─▒m. Ona t─▒klad─▒─č─▒n zaman oyunu a├žabilmelisin.

1 Like

merhabalar malesef dedi─činmiz ayar─▒ bulamad─▒m uygulama ├╝zerinde g├Âsterebilirmisiniz

BottlesÔÇÖ─▒n github sayfas─▒na g├Âre: BottlesÔÇÖ─▒ Flatpak ├╝zerinden kullan─▒yorsan─▒z ve Bottles runtimeÔÇÖ─▒ a├žt─▒ysan─▒z otomatik olarak EAC ve BattleEye RuntimeÔÇÖ─▒n ├žal─▒┼čmas─▒ laz─▒m demi┼čler.

Bu olay sistem ├╝zerinde kurulan Bottles uygulamas─▒ i├žin ge├žerli mi bilmiyorum dolay─▒s─▒yla BottlesÔÇÖ─▒ Flatpak ├╝zerinden kurmay─▒ deneyebilirsiniz.