Bilgisayarda ses sorunu

Yeni ald─▒─č─▒m Windows bilgisayarda ses ├žok az geliyor s├╝r├╝c├╝leride y├╝kledim sorun devam ediyor, ba┼čka yapabilece─čim bir┼čey var m─▒?

Bilgisayar─▒ 0ÔÇÖm─▒ ald─▒n─▒z hocam? ve modelini yazarm─▒s─▒n─▒z ona g├Âre ses kart─▒ s├╝r├╝c├╝s├╝ne bakaca─č─▒m.

Casper Nirvana f500 i5 1135g7 i┼člemci olan modeli

Merhaba, firman─▒n sitesine girdi─čimde ses kart─▒ ile ilgili driver dosyas─▒ d─▒┼č─▒nda ek bir bilgiye ula┼čamad─▒m. Acaba ses kart─▒n─▒z─▒n donan─▒m kimli─čini payla┼čman─▒z m├╝mk├╝n m├╝? Ayg─▒t Y├Âneticisinden ayg─▒t ayr─▒nt─▒lar─▒na girdi─činizde g├Ârmeniz m├╝mk├╝n. Bir de BIOS versiyonunuzun son g├╝ncellenen s├╝r├╝m olup olmad─▒─č─▒n─▒ kontrol etmenizi rica edece─čim. Bazen hi├ž beklemedi─čimiz sorunlar bir bios g├╝ncellemesi ile d├╝zeltilmi┼č ama biz y├╝klemedi─čimiz i├žin hala sorunla bo─ču┼čuyor olabiliyoruz.

Pek d├╝┼č├╝nmesemde Windows kurulurken bir hatada ger├žekle┼čmi┼č olabilir. Wind─▒ws kurulumu do─čruluyor diye biliyorum.

Windowstan kaynakl─▒ olup olmad─▒─č─▒na bakmak i├žin live iso su olan bir i┼čletim sistemine boot edip kontrol edebilirsin.

not: isoyu usbye yazd─▒rd─▒─č─▒nda kurulum yapmana gerek yok grub boot k─▒sm─▒nda live mode a boot et diske kurman─▒ isterse kurmadan kullanmaya devam edebilirsin.

YouTubeÔÇÖdan bu bilgisayar─▒n incelemelerine bakt─▒─č─▒mda bu modelin t├╝m├╝n├╝n ses sorunu oldu─ču g├Âr├╝n├╝yor.

Merhaba FXSound yard─▒mc─▒ yaz─▒l─▒m─▒ denemeni ├Âneririm. Ses sorunu bende de vard─▒ b├Âyle ├ž├Âzd├╝m.

2 Likes