Bilalhan Çağatay'dan efsane bir kişisel gelişim videosu

Direkt bu videoyu atmak için post oluşturmuşsun reklam vb derdin olmasa bile hiçbir içerik yazmadan sadece videoyu atman bence hoş değil.

Seni kötülemek vb gibi bir derdim yok ama bu tür şeyleri genel sohbette paylaşman daha doğru olur.

Seninde bizim faydalanmamız için attığının farkındayım yararlı bir video gibi gözüküyor. Ama üstüne pek eleştiri(olumlu veya olumsuz) yapılacak gibi bir post değil.(sadece videoyu attığın için)

Moderasyon ekibi daha iyisini bilir. İnsanların postlarına karışmak haddime değil ama forum sayfasının kirlenmemesi için benim düşüncemi paylaştım.

Seni üzmek veya kötülemek için yazmıyorum.
Seni üzdüysem veya rahatsız ettiysem kusura bakma ben kendi etik anlayışıma göre forumun kirlenmemesi için seni uyardım.

1 Like

Kendisi sevdiğim bir kişisel gelişimcidir. Reklam gibi bir amacım yoktur. Sizi anladım sorun yok.

Normalde bu tarz düz paylaşımlara izin vermiyoruz. Herkes kendi görüşünü/sevdiği kanalı sadece dümdüz bağlantı olacak şekilde bıraksa burası çöpe döner. Bir bağlantı paylaşıyorsanız kendi düşüncelerinizi de ilave etmeniz lazım.

Neden sizce çok iyi? Sizi nasıl etkiledi? Neden biz de izlemeliyiz? Konu hakkında düşünceleriniz neler?

5 Likes

Abi çok güzel özetledin sağol. Ben birazda moderasyon ekibinde olmadığımdan biraz da arkadaşı üzmekten veya forumdan soğutmaktan çekindiğim için böyle yazdım biraz da yazdıklarımı tekrarladım.

1 Like