Bazı yanıtları görmeme rağmen defalarca kez bildirim olarak geliyorlar

image

image

Bu mesajları görmeme rağmen bir kaç mesaj defalarca kez bildirim olarak geliyor. Ardından diğer mesajlar gelmiş olmasına ve onlara da cevap vermiş olmama rağmen halen bildirim olarak geliyorlar. Yeni mesajlarda bildirim geliyor, eski mesjalarda.

Forumda bu sorunu yaşayan başka kişilerde varmış

EDIT: gelen mesajların bildirim listesinden silindiğini fark ettim, bazen geri geliyor bazen gidiyor

4 Likes

image
image
Ben de bu konuda aynı sorunu yaşıyorum.

Ben de yaşıyorum. Galüba güncelleme sonrası olan bir bug.

Bende yaşıyorum güncellemeden önce yoktu.

Yani okuduğunuz bildirimi konuda yeni bir güncelleme olmamasına rağmen tekrar mı alıyorsunuz?

3 Likes

Evet. Okuduğum bildirim konuda bir güncelleme olmamasına rağmen tekrar okunmamış olarak gözüküyor.

Sabahtan beri bana da geliyor. Bir kac konuya mesaj yazdim. Bildirimleri sirayla tekrardan geliyor/

Bana da aynisi oluyor

Çok ilginç ben yaşamıyorum. Acaba yüklediğimiz bir eklentiden dolayı mı oluyor yoksa genel Discorse güncellemsinden dolayı mı oldu bilmiyorum. Umarım fazla rahatsız edici değildir. Bir meta discourse üzerinde bakmayı deneyeceğim.

DÜZENLEME: Sorun çözüldü mü dostlar? Eğer ki hala düzelmediyse bütün eklediğim eklentileri devre dışı bırakıp sorunun eklentilerden kaynaklanıp kaynaklanmadığını bulmamız lazım.

2 Likes

Bende sorun devam ediyor.

Sorun devam ediyor bana 2 farklı postun gönderileri tekrar tekrar geliyor.

1 Like

Bende aynı, sorun devam ediyor

Who’s Online eklentisinden olduğunu şüpheleniyorum. Eklentiyi kapattım tekrarlıyor mu yine yazarsınız.

Devam ediyor sanki. Bu olumsuz vaziyet.

1 Like

Bende hala devam ediyor.

2 Likes

Güncellemeden sonra gelen, tüm bildirimleri okundu olarak gösteren eklentiden olma ihtimali yüksek.

O özellik hep vardı zaten.

Dostlar Discourse’un resmi forumuna durumu bildirdim ilginç bir şekilde bir tek biz yaşıyoruz bu problemi. Niye bilmiyorum, yeni eklediğimiz eklentileri devre dışı bırakmama rağmen böyle.

Şimdilik oradan cevap bekliyorum ve bir sonraki güncellemeyle çözüleceğini umut ediyorum. Sizin tarafınızda bir gelişme olursa yazarsınız.

3 Likes

bende de halen sorun devam ediyor

Yorum kısmının altında gönderiyi takibe alma derecesi var oradan sessize al deyince çözülüyor.

tamam da mesajlar gelmemiş oluyor bu sefer bir anlamı kalmıyor