Bana neden temel rozeti verilmiyor?

Daha sadece 2 g├╝n foruma gelip Temel rozetini alan varken bana niye vermiyorlar amac─▒m rozet almak de─čil sadece reklams─▒z gezmek bilgisayarda b├Âyle bir sorun yok ama telefonda ├žok reklam ├ž─▒k─▒yor ve ├žok alakas─▒z reklamlar o y├╝zden soruyorum.

prr
Bu ki┼či bile temel rozetini al─▒m─▒┼čken bende niye yok? Amac─▒m rozet kasmak vs. de─čil sadece sitede reklams─▒z gezmek pc de sorun yok ama telefonda rekam oluyor ve ├žok alakas─▒z reklamlar.

1 Like

temel rozeti g├╝ven seviyesi bire ula┼čt─▒─č─▒n─▒zda verilir. sizin g├╝ven seviyeniz yeni kullan─▒c─▒ olarak g├Âr├╝n├╝yor, e─čer bir aksakl─▒k ya┼čanmam─▒┼čsa forumda belli ┼čeyleri ger├žekle┼čtirmi┼č olmal─▒s─▒n─▒z.

1 Like

DiscourseÔÇÖun ana kayna─č─▒na g├Âre Temel kullan─▒c─▒n─▒n ┼čartlar─▒ ┼čunlar;

• 30 g├Ânderi incelemek,okumak
  • 5 adet konuyu incelemek
  • En az 10 dk g├Ânderileri incelemek,okumak

┼×imdiye kadar anlad─▒─č─▒m yusuf abi bu ayarlarla oynamam─▒┼č oldu─ču. Sistem Normal ├žal─▒┼č─▒yor belki de senin hesab─▒nda bir sorun vard─▒r. Bir moderat├Ârle ileti┼čim kurman iyi olur.

Hepsini yapm─▒┼č bulunmaktay─▒m ama hala anlam─▒yorum benim bence T2 ye y├╝kselmem gerek

1 Like

Kurallar sayfas─▒ndan

1. Yapt─▒r─▒mlar
    Bu kurallar─▒ kabul etmeyen veya ihlal eden ├╝yelerin;
    1.1. E-posta onaylar─▒ kald─▒r─▒labilir,
    1.2. Rozetleri geri al─▒nabilir,
    1.3. Foto─čraf veya video payla┼čma k─▒s─▒tlamas─▒ getirilebilir,
    1.4. Uyar─▒ cezalar─▒ alabilir,
    1.5. G├╝ven seviyeleri d├╝┼č├╝r├╝lebilir,
    1.6. G├╝ven seviyeleri kilitlenebilir,
    1.7. Susturulabilir veya
    1.8. ├ťyelikleri ask─▒ya al─▒nabilir.
    Forumun y├Ânetim organ─▒ son karar─▒ verme yetkisine sahiptir.

Payla┼čt─▒─č─▒n g├Ânderilerden dolay ve/ya uyar─▒lar─▒n─▒ dinlememenden dolay─▒ g├╝ven seviyen limitlenmi┼č k─▒sacas─▒. Kurallara uygun davran─▒rsan a├ž─▒labilir.

Reklamlardan rahats─▒zsan reklam engelleyicisi kullanabilirsin. FirefoxÔÇÖta ublock origin var. Hatta FirefoxÔÇÖta direkt adsense reklamlar─▒ ├ž─▒km─▒yor.

D├╝zenleme: TL kilidini a├žt─▒m. L├╝tfen kurallara dikkat edelim.

2 Likes

Bu konu son yan─▒ttan 30 g├╝n sonra otomatik olarak kapat─▒ld─▒. Yeni yan─▒tlara art─▒k izin verilmiyor.