Aurora Storeda bazı uygulamaları bulamıyorum

Örnek olarak Binance ve Gate io Aurora üzerinde yok. Kandırma yöneticisinden cihaz değiştirmeyi de denedim fakat işe yaramadı.
*Şimdi başka bir telefondan baktım orada ikisi de mevcut.

cihaz sürümün vs desteklemiyordur

Benim bildiğim cihaz desteklemese bile kandırıp indirebiliyorsun. Bir de göstermediği çok fazla app var normal değil

Bir çözümü maalesef yok.
Bende Cihaz kandırma özelliği ile Gta san Andreas indirmek istedim ama olmadı.

Cihazı uygun olan biri uygulamayı indirebilir ve isteyenlere apk’yı paylaşabilir.

APK dosyasını nereye indiriyor bilmiyorum. Dosyalarımı da kurcaladım sanırım kurduktan sonra kendisi siliyor apkları

Bazı uygulamalar ile yüklü uygulamaları paylaşılabiliyor. Bende es dosya yöneticisi premium var ve bu uygulama dediğim şekilde paylaşmaya izin veriyor.

cihazda root varsa kök dizinindeki app klasöründe bulursun base.apk dosyalarını. eğer yoksa apk paylaşma uygulamaları var kullanabilirsin özel olarak bir uygulama söylemeyeceğim hepsi aynısını yapıyor zaten

Bu applerin güvenli resmi apkları sitelerinde de var ama problem bunları güncellemek olucak xD Apk indir apk sil hayırlısı bakalım :face_holding_back_tears:

uygulamayı indirdikten sonra aurora üzerinden güncelleyebilirsin belki. uygulamayı indirmiyor fakat güncelleyebilir emin değilim

Aynı sorunu play store da yaşıyordum play store sertifikalı olmadığı için, safety net testi yapın geçemezse modül kurup deneyebilirsinz o da olmazsa uygulamanın apk sini apkmirror(güvenli diye biliyorum)dan indirim kurabilirsiniz orada da hata alırsanız apk yi sai uygulaması ile kurun.

1 Like