Atom Text Editor Kullan覺l覺r M覺?

Atom text editor kullan覺l覺r m覺? G羹ncelleme almad覺覺ndan dolay覺 g羹venlik bak覺m覺ndan s覺k覺nt覺 yaarm覺y覺m? ve atomun alternatif olarak ne kullanabilirim.

1 Like

Maalesef Atom, VSCode kar覺s覺nda gelitirilmesini pek s羹rd羹remedi. ahsen VSCodium 繹neririm, g羹nl羹k i hayat覺mda da kullan覺yorum.

1 Like

Ben electron kullanan hi癟bir eyi kullanman覺 繹nermem. Bou bouna a覺rl覺k y羹kl羹yor sisteme. Kullanabilirseniz terminalde 癟al覺an edit繹rler kullanman覺z覺 繹neririm.

Sistem kaynaklar覺n覺z 癟ok 癟ok k覺s覺tl覺ysa bu ge癟erli, aksi taktirde bir taray覺c覺dan 癟ok daha az kaynak kullan覺r.

Pluma ve Bluefish tavsiye edilir. Ger癟i yerlerini tutar m覺 bilemem.

1 Like

Vscodeun aray羹z羹 cok sade deil bu y羹zden deitirmek istiyorum.

4gb ram var windows 10 kullan覺yorum s覺k覺nt覺 olmuyor.

Sadece text editor olarak kullanacaks覺n覺z nano 繹neririm.

1 Like

Senin dediini d羹羹n羹nce notepad biraz daha iyi kal覺yor gibi.

Vscode 癟ok fazla 繹zellitirmeye sahip deiik pluginlerle istediin gibi sadeletirebilirsin.

Sublime text veya notepad++ 繹neririm hem sadeler hem az kaynak t羹ketiyorlar hem kod tamamlamas覺 var hem plugin tema vb ile 繹zelletirilebiliyorlar.

Arkada text editor sormu. Eer code editor sorsayd覺 senin dediin gibi sublime text iyidir.

Vscode u aray羹z羹 sade olmad覺覺 i癟in pek sevmediini s繹yl羹yor bu arada sublime text ve notepad++ text edit繹rleridir sadece plugin 繹zelletirme vb ile dier code edit繹r ilevi g繹r羹yor.

Ki atom da genel olarak code editi i癟in kullan覺l覺yor.

Senin dediin biraz laf cambazl覺覺 gibi

sublime text ac覺k kaynak deil. nodepad++'覺nda aray羹z羹ne al覺am覺yorum. aray羹z羹 cok k繹t羹 bence.