Arch Linux Klavye Sorunu

Arkada┼člar hepinize merhaba ben arch linuxta klavye sorunu ya┼č─▒yorum durduk yere. Klavyem tak─▒l─▒ ama hi├ž bir┼čey yazm─▒yor s├Âk tak yap─▒nca d├╝zeliyor ama hep oluyor bu ├ž├Âz├╝m├╝ nedir? birde durdukyere taba bas─▒yor. ancak bu sorunu ben windowsta ya┼čamad─▒m hi├ž.

WindowsÔÇÖta eskiden mi ya┼čamad─▒n yoksa bu durum ba┼člad─▒─č─▒nda WindowsÔÇÖa girip kontrol m├╝ ettin olmad─▒─č─▒n─▒?

evet. archta ba┼člad─▒ bu sorunlar girip kontrol ettim

Dual boot yap─▒yorsun de─čil mi?

yani ├Ânceden kurdu─čumda bakt─▒m arch─▒ kurdu─čumdan beri oluyodu ├ž├╝nk├╝

┼×u an bilgisayar─▒n─▒zda sadece Arch m─▒ kurulu? Biraz daha a├ž─▒k konu┼čursan─▒z yard─▒mc─▒ olabilirim

┼×u anda sadece arch kurulu. Ama ├Ânceden windowstayken Bu sorunlar yoktu eskiden dualboot yapm─▒┼čt─▒m yapm─▒yodu mintte yapm─▒yodu ama nedense ┼čuanda yap─▒yo

PS/2 Klavye var deniyeyim mi?

Sorunun donan─▒msal olmad─▒─č─▒n─▒ varsayacak olursak bir lsusb ├ž─▒kt─▒s─▒n─▒ g├Ânderebilir misiniz?

1 Like

┼čimdi windows kurdum. bi sorun ya┼čam─▒yorum acaba Chromiumdan olabilirmi? ama discordtada ya┼čan─▒yo bu sorun.

b├Âyle bir komut yok deniyor.

Do─čru yazd─▒─č─▒n─▒za emin misiniz? Normalde y├╝kl├╝ gelmesi laz─▒m ama usbutils yaz─▒l─▒m─▒n─▒ bir y├╝kleyin ve tekrar deneyin.

Ayn─▒ sorunu Windows ├╝zerinde Discord uygulamas─▒nda da m─▒ ya┼č─▒yorsunuz yani?

1 Like

windowsta ya┼čam─▒yorum. ama linuxta ya┼č─▒yordum ama yeni g├╝ncellemede ├ž├Âz├╝lm├╝┼č.