Android'de Hangi Launcher'i kullanıyorsunuz?

Ben en çok Pie Launcher, Kiss Launcher vb gibi minimal olanları seviyor ve kullanıyorum. Hafif olsun, kaynaklar bana kalsın tarzı. Peki siz neler tercih ediyorsunuz?

Şuan Pie Launcher’deyim.

1 Like

Eskiden Linux CLI Launcher kullanıyordum yaklaşık 4-5 ay sonra telefonumun orjinal launcher ine tekrar geçtim.

1 Like

Niagara Launcher

2 Likes

Modlu MIUI
Nova prime
Niagara prime
3 ude birbirinden iyi

Niagara Launcher kullanıyordum sonra Hex Launchera geçtim.

Bende kastığı için kullanmıyorum ama çok beğendiğim Kvaesitso launcher’a bakabilirsiniz tamamen arama üzerine bir launcher aynı Gnome’un arama kısmı gibi ayrıca ana ekranınızı temiz tutabiliyorsunuz.

GitHub - NeoApplications/Neo-Launcher: Free and Open Source Launcher. Bu launcheri kullanıyorum.

Eski telefonumda genellikle Stock/Niagara/T-UI uclusunden birini kullandim. Suan stock launcher.

1 Like

Stocl crdroid launcherine kurban

Uzun bir süredir Smart Launcher 6 kullanıyorum şık modern bir arayüze sahip,kişiselleştirme alanında birçok eklenti sunmakta telefonun custom launcherından çok bunu tercih ediyorum sizinde denemenizi öneririm bu zamana kadar niagara,nova launher gibi alternatifleride kullandım niagara launher amacı gereği çok basit bir arayüze sahip hatta arayüz yok bile denebilir sadece yukardan aşağıya kaydırarak yada alfabeden seçerek uygulama buluyorsunuz sıradan bir kullanıcı için bence çok tercih edilebilir durmuyor,nova launchersa uzun zamandır gelişme gösteriyor aldığı güncellemeler ile dahada öne çıkıyor bence launcherlar arasında nova launcher,smart launcher ilk sıralarda yer alıyor.(Forumdaki ilk mesajım hoşgeldin BTT :slight_smile:

1 Like

Modül lawnchair … Hem özelleştirmesi hem arayüzü güzel

Custom Launcher değil stock launcher

Link istesem ne dersiniz…

Lawnchair kullanıyorum.

Ben şuan Neo Launcher (GitHub linki) kullanıyorum.
Mükemmel mi, değil.
İhtiyaçlarımı karşılıyor mu, evet.
Açık kaynak olduğu için de güven veriyor.
Denemenizi öneririm.

Olauncher çok güzel. İkon yok, en iyisi.

O aşırı minimal ya en azından Kiss Launcher’da simge var.

Ha bir de bu arada kimse Lynx Launcher’dan bahsetmedi. Gnome benzeri görünüşü, kapalı kaynak olmasına rağmem izleyici(tracker) içermemesi, özelliklerinin çoğunu bedava sunması + reklamsız olması gayet güzel aslında. Bir dönem kullandım sonra minimale geçmek istedim.

Sevdiğim bir launcherdır ama bazen durduk yere bildirim verdiğinden silmiştim.

1 Like

Hm… güzel duruyor. Yakın zamanda denemeyi düşüneceğim başlatıcılardan. Yinede gelişen güzel bir başlatıcı olarak Lawnchair 2’yi öne sürebilirim.