Android ve Linux hakk─▒nda slayt

Bura tarz konu a├žmak sa├žma olmu┼čtur evet ama Linux ile Android hakk─▒nda pek bir bilgim yok.
Konular ┼čunlar:
-Android ─░┼čletim Sistemi ve Bu Uygulamada Geli┼čtirme
-Linux Hakk─▒nda
Slayt yap─▒lcak bu iki konu i├žin g├╝venilir kaynak vb. varsa atabilir misiniz ve bu iki konu hakk─▒nda bildi─činiz bir bilgi varsa payla┼čabilir misiniz? Slayt da baz─▒ yaz─▒lar─▒ ekleyebilirim.

Hocam forumu arama motoru olarak kullanmak ne kadar mant─▒kl─▒ sizce? Hadi diyelim u─čra┼čmak istemediniz ChatGPT var.

Biliyorum ama baz─▒ cevaplar farkl─▒ ├ž─▒kabiliyor. Karars─▒z kalabiliyorum ama yine de kusura bakmay─▒n─▒z

Ne gibi? Farkl─▒ ├ž─▒kan ve emin olamad─▒─č─▒n─▒z ┼čeyleri buraya sorsan─▒z daha iyi olmaz m─▒?

Hakl─▒s─▒n─▒z ama buraya soru sormak istedim sadece :confused:

@fish bu kadar sert ├ž─▒kmaya gerek yok diye d├╝┼č├╝n├╝yorum

├ľrne─čin ba┼čka bir ├╝ye ba┼čka bir zamanda kulland─▒─č─▒ yararl─▒ olabilece─či kaynaklar─▒ payla┼čabilirdi vs. biraz daha nazik olal─▒m :slight_smile:

2 Likes

Hocam belki ilk defa forum kullan─▒yor olabilir zaten yeni kat─▒lm─▒┼č birisi.

Android ve Linux ├žok farkl─▒ ┼čeylerdir. AndroidÔÇÖin kendine ├Âzg├╝ k├╝t├╝phaneleri vard─▒r ve o k├╝t├╝phaneleri kullanarak uygulama geli┼čtirirsiniz. ├çekirdek hala LinuxÔÇÖdur ancak ├ževresi tamamen AndroidÔÇÖe ├Âzeldir. ─░kisini tamamen ayn─▒ kefeye koymamal─▒y─▒z bence.