Adobe Acrobat DC gibi UX teması olan PDF Editor önerisi

Merhaba Adobe Acrobat DC benzeri bir yazılım Linuxta varmı. İnternet üzerinden değilde lokal olarak kullanmak istiyorum. Okular okuma çizme için her ne kadar güzel olsada Düzenleme özelliği yok. LibreOffice Draw’da kullanmak istemiyorum. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler :slightly_smiling_face:

Pdfsam diye bir uygulama var gözat istersen

1 Like

Pdf Sam denemiştim ama maalesef türkçe dil desteği yok. Bizimkiler onu kullanamaz maalesef :slightly_smiling_face:

xournalpp veya pdfarrenger olabilir.

Maalesef onlara bakmıştım ama güzel UX değiller birde Acrobat DC kadar geniş değiller maalesef

• Düzenleme

Galiba Güzel bir tane buldum Master PDF Editor Pro, gayet günceller ama flatpak paketi güncel değil haberiniz olsun. İndirecekseniz sitesinden indirin. Ayrıca MacOS ve Windows içinde mevcut :slightly_smiling_face:

Paralı maalesef :pensive:

Onlyoffice pdf editör uygulaması eklemiş. Buna da bakabilirsiniz ek olarak.

1 Like

@morgan

Evet ama maalesef yavaş, libreoffice drawda öyle, pdf için çok yvaşlar. Master PDF Editor ise paralı şuan yeni çıkmış bir proje var daha bakmadım ama bakacağım :slightly_smiling_face:

• Düzenlendi

Proje güzel yapılmış. ama bunu bizimkiler kullanamazlar. UI tema ve dekorasyon güzel değil.

Bir tek güzel vardı oda Master PDF Editor ama oda paralı ve ben sırf PDF editlemek için para ödemek istemiyorum

• Düzenlendi

Bu fiyat nedir. Ölsem almam :