A癟覺k kaynakl覺 VPN 繹nerileriniz

Merhabalar.Azerbaycanda ya覺yorum ve u an Ermenistanla 癟at覺ma var.Genelde kritik durumlarda Azerbaycanda internetin h覺z覺n覺 yavalat覺rlar yada uygulamalar覺 yasaklarlar.u an Azerbaycanda tiktok yasakland覺 diye Shiftdeletede haber okudum neden belirtmemiler ama Azerbaycanda sava d繹neminde askerler ve Azerbaycan ordusu ile ilgili tiktokda videolar payla覺ld覺覺 i癟indir b羹y羹k ihtimal.Insanlar VPN indirmesin diye Play Storeni kapatm覺lar :smiley:

Peki ana soruya ge癟eyim sizce a癟覺k kaynakl覺 ve ya a癟覺k kaynakl覺 olmasa bile g羹venilir denilecek VPN-ler hangisi?

1 Like

Protonvpn g羹zel. neririm.

Bu arada ge癟mi olsun. Allah yard覺mc覺n覺z olsun

2 Likes

Mobilde varm覺 ve Windowsta 癟al覺覺yormu?

襤kisi i癟inde var. Linux i癟in bile var

Teek羹rler.Zaten art覺k al覺t覺k bu haberlere fakat art覺k bu g羹n durum ciddi galiba 7 polisimiz ehit olmu

Allah rahmet eylesin

1 Like

Saol hocam.Duruma bak ya VPN indirmek i癟in bile vpn ac覺yorum

ProtonVPN haricinde Calyx VPN var 繹nerebileceim. CalyxOS gelitiricileri var arkas覺nda bu y羹zden g羹venilir buluyorum.

F-droid 羹zerinden indirebilirsin.
F-droid linki: Calyx VPN

S繹ylemeyi unutmuum, h覺z覺 biraz yava.

Durumlar i癟 a癟覺c覺 deil sonumuz hay覺r olsun. Tavsiyelerim u ekilde olacakt覺r.

Proton vpn
Windscribe Vpn
Tor browser
Orbot (t羹m cihaz覺 tor a覺ndan ge癟irir.)
1.1.1.1( normalde kullanmam kulland覺rtmam ama sana se癟enek olmas覺 ad覺na yaz覺yorum)
Quad9 dns uygulamas覺
Nextdns
Vpnbook( yine se癟enek olmas覺 ad覺na yaz覺yorum mecbur kalmad覺k癟a kullanma derim.)
Bunlar覺n hepsi playstore, apk indirme siteleri ve kendi 襤nternet sitelerinde indirme balant覺lar覺 sunuyorlar.

Para verecekseniz Mullvad 繹nerimdir.

Bence ProtonVPN h覺zl覺 ve g羹zel.

Allah yard覺mc覺n覺z olsun.

VPN olarak Windscribe ve Proton VPN 繹nerebilirim. Veya daha yava olarak da RiseUPa bakabilirsiniz.