360 total security lisansı alınır mı?

Merhaba dostlar başlıkta da belirtiğim gibi 360 total security lisansı alınır mı? almayı düşünüyorum da pc de şuan da kullanıyorum premium olmayan versiyonunu açıkçası memnunum dayani

Merhaba daha önce bu ürünü kullanmadım. Fakat tüm antivirüsler özelinde değerlendirme yaparken kullandığım bir site var. AV-TEST | Antivirus & Security Software & AntiMalware Reviews. Bu site güvenlik, performans ve kullanılabilirlik başlıkları altında ürünleri farklı farklı platform ve işletim sistemlerinde test ediyor ve puanlıyor. Sizin dediğiniz antivirüs ile ilgili geçmişe dayalı bir bilgi mevcut değil. Ama örneğin size Kaspersky önerisinde bulunsan siz direk son 5-10 yıllık puanlamasını görüp şu karara varabilirsiniz. Sadece dün ve bugün değil her zaman bu stabiliteyi ve güvenliği sağlamayı başarmışlar. Muhtemelen böyle de giderler dolayısıyla bu ürünü alayım/almayayım diyebilirsiniz. Diğer antivirüslere de göz gezdirip ve eğer varsa deneme sürümlerini deneyip karar verebilirsiniz.

Örneğin Kaspersky’a ilişkin ekran görüntüsü 2013-2023 aralığını kapsıyor.

1 Like

bence kaspersky al ama windows un kendi defenderı yetiyor bence gireceğin indireceğin şeylere bağlı olarak

Hayır, Microsoft Defender kullan.