2000 TL'ye Kadar Koltuk/Sandalye ├ľnerisi

Merhaba,

Ba┼čl─▒kta da belirtti─čim gibi 2000 TLÔÇÖye kadar bir koltuk/sandalye ├Ânerisi istiyorum. Masa ba┼č─▒nda uzun zaman ge├žiriyorum bu sebepten terletmemesi ve rahat olmas─▒ ├žok iyi olur. ├ľnerilerinizi bekliyorum.

Boyunuz ve kilonuz nedir?

https://www.hepsiburada.com/turksit-karizma-file-mudur-koltuk-krom-ayak-gri-pm-HB00000JGY12

├ľrnek ├╝r├╝n bu. Farkl─▒ renkleri mevcut. Tavsiye ederim.

Alpha Oyuncu Koltu─ču Koltu─ču

bunun al├╝minyum olan─▒n─▒ ald─▒m b├╝t├ženizi ge├že├žek ama zorlarsan─▒z memnunum ┼ču an ben ayr─▒ca kupon vs de oluyor takip edin ve nays varsa iade de al─▒yorsunuz veya bunun gibi kampanya yapan bir bankan─▒z varsa

├ľncelikle terletmemesi i├žin deri koltuklardan uzak durman─▒z, kuma┼č koltuklar tercih etmeniz gerekiyor. Arka yaslama k─▒sm─▒ kuma┼č veye fileli olabilir. S─▒cak bir b├Âlgede ya┼č─▒yorsan─▒z fileli daha uygun olacakt─▒r. Uzun saatler oturuyorsan─▒z bu noktada oturdu─čunuz alandaki s├╝ngerin kalitesine dikkat etmeniz gerekiyor, bunun i├žin s├╝ngerin Dansite veya DNS (bir m3 i├žindeki malzeme miktar─▒n─▒ kg cinsinden ifade ediyor.) de─čerine bakabilirsiniz. ─░deal olmas─▒ gereken de─čer 30 civar─▒, ne kadar y├╝ksek olursa o kadar ├Âmr├╝ uzun olacakt─▒r.

B├╝t├ženizin biraz d─▒┼č─▒na ├ž─▒k─▒yor olucam. Seduna Thunder ProÔÇÖu tavsiye ederim. Oturma k─▒sm─▒ kuma┼č ve s├╝ngeri gayet kaliteli (55 DNS), arkas─▒ fileli, kollar yukar─▒ a┼ča─č─▒ ve ileri geri oynayabiliyor, ve boyun deste─či mevcut ve a┼ča─č─▒ yukar─▒ oynayabiliyor (ek bir ara├ž yast─▒─č─▒ eklemeniz gerekebilir boynunuza g├Âre, ileri geri hareket mekanizmas─▒ bu modelde yok), ayaklar─▒ ise metal. Giri┼č seviyesinde al─▒nabilecek en iyi sandalye olarak de─čerlendiriyorum, ben de bu modeli uzun s├╝redir kullanmaktay─▒m.
https://www.akakce.com/yonetici-koltugu/en-ucuz-seduna-thunder-pro-hareketli-kol-fiyati,365637672.html

(Konu ana sayfamda ├Ân├╝me ├ž─▒kt─▒, yeni bir konu sand─▒m lakin biraz eski bir konuymu┼č. Kusura bakmay─▒n. Yine de bilgi a├ž─▒s─▒ndan yorumu tutuyor olucam.)

1 Like